Workshop foto PRIETENIE și FOTOGRAFIE la Ipoteşti în perioada 12-15 septembrie

A3afisfotoipotesti2013sept12-15

In perioada 12-15 septembrie va avea loc la Ipotesti Workshop-ul „PRIETENIE SI FOTOGRAFIE” editia a I-a. Evenimenteul este organizat de Club Foto Focus Botosani – www.clubfotobotosani.ro in parteneriat cu Memorialul Ipotesti – Centrul National de Studii MihaiEminescu www.eminescuipotesti.ro

Cine organizează? Clubul Foto Focus Botosani

Când? 12-15 septembrie 2013

Unde? Ipotești, Memorialul Ipotesti – Centrul National de Studii Mihai Eminescu

Cine susține workshop-urile?

  • Hajdu Tamas – workshop pe tema macro
  • Andrei Baciu – workshop pe tema peisaj
  • Andreea Chiru – workshop pe tema portret/nud

Programul va fi intercalat cu prezentări și proiecții susținute de Vlad Eftenie, Emilian Chirilă și Cristina Venedict.

Parteneri: FOTO 4ALL, F64.

Locuri disponibile?

– 35 locuri disponibile

Taxa?

– Taxa de participare; 500 RON (taxa include cazare, masã si participarea la workshop)

– data limita de inscriere si trimiterea primei parti de 300 ron din taxa este de 30 iunie 2013

– a doua parte din taxa poate fi trimisa pana in data de 15 august 2013

– Inscrierea se face la adresa contact@clubfotobotosani, sau in formularul de pe site-ul clubului. (Trebuie sa contina Numele, Adresa completa, email si telefon)

– Dupa inscriere veti primi un email de confirmare cu detaliile de plata.

Ce se va face?

– un workshop, unde in cele trei zile de fotografie, vom mai avea parte de: discutii, proiectii foto;
– workshop de peisaj, portret si macro.. Se vor desfasura sedinte foto si drumetii pe urmele poetului, pana la izvor, observator, lac si in arealul mirific al satului Ipotestean;
– prelucrari in Photoshop, Lightroom;
– foc de tabara;
– muzica live.

Invitati:

Emilian Chirila – site: www.emilianchirila.ro

Andreea Chiru – site: andreeachiru.blogspot.com

Vlad Eftenie – site: veftenie.daportfolio.com

Hajdu Tamas – site: hajdutamas.blogspot.com

Andrei Baciu – site: andreibaciu.1x.com

Cristina Venedict – site: www.cristinavenedict.ro

Facebook Event: www.facebook.com/events/623503457665088/permalink/625928030755964

==================================================================
Fii si tu membru al comunitatii 4Botosani.ro – Pentru Botosani, o noua atitudine!
==>> Primeste prin email cele mai recente articole!
==>> YM (id mess): pentru4botosani
==>> Facebook: 1. da un like pe pagina noastra sau 2. adauga-ne ca prieteni
==>> Twitter: http://twitter.com/#!/4Botosani
==>> YouTube: www.youtube.com/user/4Botosani
==>> Daca ti-a placut acest articol recomanda si altora folosind taburile de mai jos:
Facebook Comments

One thought on “Workshop foto PRIETENIE și FOTOGRAFIE la Ipoteşti în perioada 12-15 septembrie

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.