Imagini de la FC Botoşani – FC Braşov: 2-1 (foto-video)

imagini-fc-botosani-fc-brasov-2-1-foto-video

FC Botosani a invins, duminica, pe teren propriu, cu scorul de 2-1 (1-1), echipa FC Brasov, intr-un meci contand pentru etapa a XXI-a a Ligii 1.

FC Botosani a reusit o victorie extrem de importanta pe teren propriu in fata lui FC Brasov, echipa aflata in lupta directa cu botosanenii pentru salvarea de la retrogradare. Andrei Cristea a deschis scorul dupa ce a deviat nefericit in propria poarta, dar a reusit sa se revanseze pana la pauza, cand a adus egalarea, dupa o pasa de maestru a lui Mateiu.

Punctele au ramas insa la Botosani, dupa ce fostul jucător al echipei de tineret a lui Inter Milano, Aco Stojkov, a marcat golul victoriei in prelungirile partidei. Cu acest succes, botosanenii au urcat cel putin provizoriu pe locul 12 in Liga 1.

În continuare va prezentam câteva imagini foto-video de la acest eveniment, mai multe imagini puteti gasi si în albumul foto special creat acestui eveniment de pe pagina noastra oficiala de facebook: www.facebook.com/4Botosani.

Mai multe imagini puteti gasi si în albumul foto special creat acestui eveniment (2014-03-02 FC BOTOSANI – FC BRASOV) de pe pagina noastra oficiala de facebook: www.facebook.com/4Botosani.